Maji, kao najboljoj maturantici Glazbene škole, Rotary club Požega poklonio laptop

Maji, kao najboljoj maturantici Glazbene škole, Rotary club Požega poklonio laptop

Već 11. godinu, Rotary club Požega najboljim učenicima završnih razreda 7 srednjih škola dodjeljuje priznanja i nagrade. Ove godine, među nagrađenima je bila naša učenica Maja Mustapić, o kojoj smo nedavno pisali OVDJE.

Najbolje maturante biraju njihove škole, na temelju uspjeha tijekom cijelog srednjoškolskog obrazovanja, a za izvrsnost ih Rotary club nagrađuje laptopom. Učenicima je laptope, zajedno sa željom nastavka uspješnog obrazovanja, uručio Tomislav Bleiziffer, predsjednik požeškog Rotary cluba. Svečanost se održala u prostoru restorana Grgin Dol, u ponedjeljak, 27. svibnja 2019. godine.

Čestitamo Maji na dosadašnjem uspjehu i vjerujemo da joj je ovo poticaj za održavanje izvrsnosti u obrazovanju!