Nastup na 3. Tambura instrumental festivalu u Zagrebu

Nastup na 3. Tambura instrumental festivalu u Zagrebu

Naš tamburaški komorni sastav nastupio je u srijedu, 15. svibnja 2019. godine, na Muzičkoj akademiji u Zagrebu, u sklopu 3. Tambura instrumental festivala.

Uz tamburaški sastav Glazbene škole Požega, kojeg vodi nastavnik Valentin Petranović, nastupili su i solisti s Muzičke akademije u Zagrebu (mentor V. V Škorvaga), Tamburaški ansambl Muzičke akademije (voditelj Siniša Leopold) te tamburaški ansambl Glazbene škole Varaždin (mentor Miodrag Paravinja).

Petnaestogodišnja tradicija ovoga tamburaškog komornog sastava iz Požege urodila je velikim brojem koncerata i osvojenih prestižnih nagrada na regionalnim, državnim i međunarodnim natjecanjima, a dio repertoara kojega njegujemo pokazali smo i publici u Zagrebu.

Valentin Petranović, mag. mus.

 

Pogledajte kako im je bilo!