Naši učenici sudjelovali na seminaru i Koncertu hornista u Bjelovaru

Naši učenici sudjelovali na seminaru i Koncertu hornista u Bjelovaru

Proteklog vikenda, 23. i 24. ožujka 2019. godine, održan je seminar Viktora Kirčenkova u Glazbenoj školi Vatroslava Lisinskog u Bjelovaru. Nastavnik roga Ivan Oškera spretno je i kvalitetno organizirao dva dana druženja, koja su uključivala zajedničke vježbe zagrijavanja, individualne sate s mentorom Viktorom Kirčenkovim (hornistom Zagrebačke filharmonije) te probe više ansambala rogova. Seminar je završio koncertom hornista u Domu kulture Bjelovar.

Na seminaru su sudjelovale Glazbena škola u Varaždinu, Glazbena škola Vatroslava Lisinskog Zagreb, Glazbena škola Vatroslava Lisinskog Bjelovar i Glazbena škola Požega. Iz naše su škole sudjelovali učenici Klara Filić, Monika Mijoković, Fran Matić i Vida Lojber, pod vodstvom nastavnice roga Kristine Banovac.

Pogledajte kako im je bilo!