Rezultati naših učenika na 57. regionalnom natjecanju HDGPP-a za soliste

Rezultati naših učenika na 57. regionalnom natjecanju HDGPP-a za soliste

U organizaciji Hrvatskog društva glazbenih i plesnih pedagoga, 22. veljače – 10. ožujka 2019. godine u različitim je gradovima održano regionalna razina 57. hrvatskog natjecanja učenika i studenata glazbe i plesa – solista. Dio natjecanja održao se i u našoj školi, o čemu više možete saznati na: http://glazbena-skola-pozega.hr/blog/2019/03/04/57-regionalno-natjecanje-hdgpp-a-mandolina-bisernica-brac-u-nasoj-skoli/. Učenici koji su na regionalnoj razini osvojili prve nagrade, sudjelovat će na državnoj razini ovog natjecanja koje će se održati 5. – 13. travnja 2019. godine.

Na ovom su natjecanju sudjelovali i učenici Glazbene škole Požega te ostvarili sljedeće rezultate:

 

Čestitamo učenicima, nastavnicima i korepetitorima na rezultatima!