Prvi dan nastave

Poštovani roditelji i učenici,

U ponedjeljak, 3. rujna 2018. god., se neće odvijati nastava. U školu se dolazi kako bi se dogovorio raspored s nastavnikom temeljnog predmeta (instrumenta) te na sastanak s razrednicima (samo srednjoškolci) prema rasporedu koji se nalazi u nastavku teksta. Također, u prvom tjednu se neće održavati nastava orkestra i zbora.

Rasporedu teorijskih predmeta i podjeli učenika kod profesora možete pristupiti ovdje: glazbena-skola-pozega.hr/pocetak-skolske-godine.Također, sve to će biti objavljeno i na oglasnoj ploči škole u ponedjeljak u 8.00 sati.

Nastava počinje s B-turnusom.

PREDŠKOLSKI ODJEL

Roditeljski sastanak održat će se u srijedu, 5. rujna:

• 1. razred (djeca koja idu 1. razred općeobrazovne škole): 18.00 sati
  • 2. razred (djeca koja idu 2. razred općeobrazovne škole): 19.00 sati

OSNOVNA ŠKOLA i PRIPREMNI RAZREDI

• Dogovor s profesorima za raspored sati instrumenta u ponedjeljak, 3. rujna u 8.00 ili 12.00 sati

Iznimno:

• Učenici violončela – utorak, 4. rujna u 15.00 sati
  • Učenici violine – srijeda, 5. rujna u 15.00 sati

SREDNJA ŠKOLA

U ponedjeljak, 3. rujna:

• 8.00 sat – učenici 2., 3. i 4. razreda trebaju doći u Gimnaziju (GLAZBENI RAZRED)